kassajärjestelmä tarjous

Ota yhteyttä

Sovi kassajärjestelmäesittelystä lähimmän Winpos myyjäsi kanssa. Palvelu-verkostomme kattaa koko Suomen ja myös Ruotsin.

Jätä yhteydenottopyyntö

Soita
06 346 2000



kassajärjestelmä tarjouspyyntö
Suomen Vahvimmat Bisnode 2015

Suomi


 Kumppaniverkostomme Suomessa


Pohjois-Suomen talousalue

Kassapolar Oy

 


 
 
Kassapolar Oy

Valtatie 45, 90500 Oulu

puh. (08) 530 4608 

Ilkka Korkiakoski 050 557 6201

ilkka.korkiakoski@kassapolar.fi

fax. (08) 311 7090

 

 


 

 

 

Monipalvelu H.Takkula

Kiilletie 1, 90620 Oulu

Harri Takkula  040 3560 945

harri.takkula@live.com

 

Varsinais-Suomen talousalue

Kassamies
Kassamies - Jari Laine

Profimi Oy - Hämeentie 6, 20500 Turku

+358 44 099 6661

jari@kassamies.fi

 

Länsi-Uudenmaan talousalue

EKM Service
EKM Service

Drottninggatan 13, 10600 Ekenäs

puh. (019) 212 0100

matkap. 0500 486 090

ronnie.carlsson@ekm.fi

 

Kotkan talousalue

Data Group Kotka

Konekotka Ky

Kotkankatu 20, 48100 Kotka

puh. (05) 220 0600

fax. (05) 220 0625

Yhteyshenkilö:

Anne Puranen

anne.puranen@datagroup.fi

 

Mikkeli, Joensuu, Savonlinna, Kuopio

MarskiData
 
Marski Data Oy 

Vuorikatu 7

50100 Mikkeli

puh. (015) 320 600

myynti.mikkeli@marskidata.fi

Toimipaikat myös: 

-Joensuu

-Kuopio

-Savonlinna

 

Seinäjoen talousalue

Anvia yrityspalvelut Oy

 

Anvia Yrityspalvelut Oy
Lakeus Office

Rengastie 2, 60120 SEINÄJOKI

vaihde: 0290 030 490

jorma.soyrinki@anvia.fi          

Puh. 0500 564 621

 

 Porin talousalue

Porin konttorikone Oy
Porin Konttorikone Oy

Tommilantie 2 A, 28610 Pori

puh. 040 750 4030

fax. (02) 637 0816

info@porinkonttorikone.fi

 

Lapin talousalue

Roit Oy Kassajärjestelmät

 
Roit Oy

Pulkamontie 8

96900 Rovaniemi

Veli-Matti Ala 

Puh: 0400 743 184

veli-matti.ala@roit.fi


 

Ahvenanmaa

Mariehamns Persondatorer Ab
Mariehamns Persondatorer Ab

Uppgårdsvägen 16

AX-22100 MARIEHAMN

Puh. 018-525350

sähköposti: info@mpd.ax

 

Lappeenrannan Nova-ohjelmat

 
TietoVasalli Oy

Pollenpolku 4, 45360 Valkeala

Keijo Luomala

matkap. 050 386 4801

fax. 050 8386 4801

keijo.luomala@tietovasalli.fi

 

 


Päivi Nilirova

KassaSavo Oy

Sharp Center Kuopio

Kauppakatu 17

70100 Kuopio

paivi.nilirova@kassasavo.fi

www.kassasavo.fi 

GSM 0400 594 729